Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uczymy się ...

TEMATY INTEGRUJĄCE NA MIESIĄC CZERWIEC:

PRAWA DZIECKA
 W PODRÓŻ WYRUSZAMY
TAJEMNICE PRZYRODY
JUŻ LATO
WAKACJE TUŻ - TUŻ

 ZADANIA EDUKACYJNE ZGODNE Z PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ:

 • Poznanie Praw Dziecka.
 • Kształtowanie własnej niezależności emocjonalnej.
 • Doskonalenie małej motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej podczas zabaw manipulacyjnych, prac plastycznych i konstrukcyjnych.
 • Doskonalenie umiejętności tworzenia dłuższych wypowiedzi słownych poprawnych pod względem logicznym i gramatycznym.
 • Poznanie zasad bezpieczeństwa w czasie wycieczki.
 • Uczestnictwo w zabawach dydaktycznych i grach utrwalających znajomość liter.
 • Dostrzeganie znaczenia uniwersalnych wartości ważnych w odniesieniu do siebie i innych. takich jak: dobro, prawda, sprawiedliwość, uczciwość, odwaga, zdolność do poświęceń.
 • Rozwijanie kompetencji matematycznych: rozróżnianie i nazywanie wybranych figur geometrycznych, dostrzeganie i kontynuowanie rytmów, porównywanie objętości, ustalanie równoliczności przez przeliczanie, ustawianie w pary i inne formy wzajemnego przyporządkowania porównywanie liczebności zbiorów z określaniem, o ile jest mniej lub więcej elementów.
 • Doskonalenie analizy i syntezy słuchowej wyrazów.
 • Dostrzeganie zagrożenia dla przyrody wynikającego ze zmian klimatycznych, rozwoju cywilizacji oraz codziennej działalności człowiek.

  "Rozwój dziecka" - film edukacyjny dla rodziców

.....................................................................................................

Drodzy Rodzice, przekazujemy Wam możliwość korzystania z płyty Bliżej przedszkolna pięciolinia – utwory do tańca, śpiewania i zabawy na marzec, na której są piosenki o tematyce wiosennej. Planowaliśmy słuchać piosenek podczas zajęć i bawić się przy nich w przedszkolu, ale ponieważ nie mamy takiej możliwości, zachęcamy do tego, aby dzieci słuchały piosenek i bawiły się przy nich w domu. Na płycie znajdują się piosenki edukacyjne, piosenki do tańca i zabaw muzyczno-ruchowych oraz piosenki do nauki języka angielskiego.

Wystarczy wejść na stronę „Moja płytoteka”

   https://blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka
   wpisać kod bpwdomu4223 w polu Dodaj kod, który odblokuje dostęp do płyty Bliżejprzedszkolna pięciolinia | piosenki na maj.

  https://blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka
       wpisać kod bpkwiecien w polu Dodaj kod, który odblokuje dostęp do płyty Bliżejprzedszkolna pięciolinia | piosenki na kwiecień.

 • https://blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka, wcisnąć przycisk DODAJ KOD, zalogować się* i wpisać kod bpmarzec, który odblokuje dostęp do płyty.

 • *Jeśli nie są Państwo zalogowani na stronie www.blizejprzedszkola.pl, system automatycznie wygeneruje prośbę o dokonanie rejestracji. Proces trwa bardzo krótko, a rejestracja jest bezpłatna. Dostęp do płyty jest możliwy wyłącznie po zalogowaniu.
  Kod ważny jest przez 50 dni od momentu aktywacji.